+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Konfigurator Kolorów aluplast®

Strona główna > Aktualności > Konfigurator Kolorów aluplast®

Jednym z niezwykle istotnych detali decydujących o ostatecznym wyglądzie domu jest kolor poszczególnych elementów budowlanych. Dlatego bardzo często z dużą starannością i zaangażowaniem wybieramy kolor ścian, kolor dachu czy też stolarki budowlanej. Dobór kolorów nie powinien być przypadkowy i wynikać jedynie z naszych gustów. By osiągnąć dobry efekt musimy wziąć pod uwagę nie tylko architekturę domu, ale również jego otoczenie, styl i panujące trendy.

W tym celu firma Aluplast stworzyła specjalny konfigurator, dzięki któremu etap wyboru kolorystyki będzie zdecydowanie łatwiejszy, szybszy i przede wszystkim przyjemniejszy. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, architektów, jak również firm budowlanych możemy w prosty sposób dopasowywać, wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

Konfigurator zawiera aż  13 różnych typów nowoczesnych domów, na bazie których można zestawić różne systemy okienne w licznych kolorach, włącznie z nakładkami aluminiowymi, z szeroką gamą kolorów elewacji, dachu i krawędzi dachowych. W przypadku wizualizacji kolorów stolarki okiennej mamy wybór spośród wielu wzorów folii dekoracyjnych: od klasycznej bieli, poprzez różne desenie drewnopodobne, aż po niezwykle popularne ostatnio odcienie szarości. Dodatkową ciekawostką jest możliwość wyboru między różnymi systemami okiennymi aluplast: serii Ideal, energeto, czy też najnowszej serii energeto 5000 view. Pozwala to m.in. zwizualizować również, jak szerokość profili wpływa na ewentualne zwiększanie się powierzchni przeszkleń, a w przypadku energeto 5000 view daje możliwość uzyskania bardzo ciekawego optycznie efektu ukrytego skrzydła, gdzie widoczna jest od zewnątrz tylko rama okienna. 

Zapraszamy do projektowania: http://www.tontor.com/konfigurator