+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szkolenie w siedzibie firmy Yawal S.A.

Strona główna > Aktualności > Szkolenie w siedzibie firmy Yawal S.A.

W dniach 18-19 maja 2017 pracownicy firmy Tontor wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym w siedzibie firmy Yawal S.A. w miejscowości Herby koło Częstochowy.

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 25 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych.

W pierwszym dniu szkolenia pracownicy firmy Tontor zapoznali się z nowym asortymentem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami proponowanymi przez firmę Yawal. Omówione zostały także cechy charakterystyczne poszczególnych produktów wchodzących w skład stałej oferty profili aluminiowych. Pracownicy firmy TONTOR mogli bezpośrednio weryfikować swoją wiedzę i zadawać pytania, aby jeszcze lepiej pomagać i obsługiwać swoich klientów.

W kolejnym dniu szkolenia z programem Yawal Constructor służącym do projektowania stolarki aluminiowej pracownicy Tontor mieli możliwość rozmowy o szczegółach technicznych konstrukcji, problemach z jakimi na co dzień borykają się handlowcy i serwisanci oraz sposobach ich natychmiastowego rozwiązania. Z kolei nowi pracownicy mogli poznać od kuchni tajniki projektowania i powstawania elementów składowych stolarki.