+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Nagrody i wyróżnienia

Strona główna > Firma > Nagrody i wyróżnienia

2015 - Podziękowanie Ministra Gospodarki - Pana Janusza Piechocińskiego

Z okazji 25-lecia polskiej transformacji, właściciel ZPU TONTOR, Pan Tomasz Tontor został uhonorowany przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki - Pana Janusza Piechocińskiego, podziękowaniem w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym, zaangażowanie oraz wkład w rozwój gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.


2015 - TONTOR - "Firma godna zaufania 2015"

Z dumą i radością pragniemy Państwa poinformować, iż Firma Tontor została uhonorowana certyfikatem "Firma godna zaufania 2015" przez Centrum Badania Opinii Klientów Sp. z o.o. z Rybnika.

Dołączenie do programu "Firma godna zaufania" to dla nas wyróżnienie za jakość świadczonych usług, nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tego certyfikatu za współpracę i zaufanie.


2014 - Właściciel Tomasz Tontor laureatem konkursu "Przedsiębiorca Roku 2013"

Właściciel Zakładu Produkcyjno-Usługowego Tomasz Tontor został laureatem konkursu "Przedsiębiorcy Roku 2013" organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą. Uroczysta, tradycyjna VII Gala wręczenia statuetek i certyfikatów odbyła się 15.02.2014 podczas VIII Balu Biznesmena i Lekarzy.

Wręczona statuetka potwierdza, że mimo generalnego kryzysu sektora budowlanego firma utrzymała dotychczasową pozycję na rynku a przede wszystkim dzięki determinacji i osobistemu zaangażowaniu właściciela firmy.


2013 - 6 edycja programu "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi"

Firma TONTOR ponownie została doceniona w kolejnej, 6 edycji programu "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi".

Startując do programu przedstawiliśmy nasz nowy, nagradzany już produkt - okno Tontor model TOPTON E+. W oknie tym postawiliśmy na maksymalną efektywność energetyczną wykorzystując do jego budowy kluczowe, wysokiej jakości komponenty takie jak profil Ideal 8000, oszklenie trzyszybowe zespolone wypełnione argonem wraz z ciepłą ramką Swisspacer oraz okucie Winkhaus z klamką Secustic.

Otrzymaliśmy w ten sposób optymalny produkt gotowy do montowania w domach i mieszkaniach energooszczędnych jak i pasywnych.

Cieszymy się, że doceniono nasze starania w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla klientów świadomych dzisiejszych decyzji, które będą kluczowe dla przyszłości.

Wiedząc, że współczesne trendy w produkcji stolarki okiennej mogą być postrzegane jeszcze jako moda, a staną się wymogiem i standardem w niedalekiej przyszłości, wprowadziliśmy nasz topowy produkt do oferty standardowej i jest on stałym elementem w rozmowach z każdym, bez wyjątku, klientem.


2012 - Prestiżowa nagroda GRAND PRIX w konkursie EURO TOPTEN 2012

W dniach 14-15 listopada już po raz dziewiąty odbyły się we Wrocławiu Dni Oszczędzania Energii. Konferencja zorganizowana została przez Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a współfinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podczas konferencji, w ramach europejskiego projektu EURO-TOPTEN, ogłoszono wyniki konkursu na dziesięć najbardziej efektywnych energetycznie okien dostępnych aktualnie na polskim rynku.

Europejska Inicjatywa EuroTOPTEN reprezentowana w Polsce przez Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii we współpracy z Dolnośląska Agencją Energii i Środowiska postanowiły wyróżnić w sposób specjalny firmę ZPU TONTOR z Kalisza, przyznając jej główną nagrodę - Grand Prix w dziedzinie Efektywnej Energetycznie Stolarki Okiennej 2012, za model okna TOPTON E+.

To ogromne wyróżnienie, będące potwierdzeniem słuszności wysiłków wkładanych przez firmę TONTOR w nieustanne poszukiwanie najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów.

Trend produktów energooszczędnych to nie tylko moda, ale również wymóg dzisiejszych czasów, gdzie zwiększa się świadomość wpływu jednostki na kształt klimatu przy jednoczesnym, efektywnym wykorzystaniu darów natury w postaci energii słonecznej i cieplnej. Ekonomia okna TOPTON E+ stawia go na czele wszystkich dostępnych dziś rozwiązań i nie daje dużego wyboru komuś, kto myśli poważnie o energooszczędności i wysokiej estetyce jednocześnie.

W ramach konkursu przyznane zostało specjalne oznakowanie, rozpoznawalne we wszystkich krajach UE, będące logo EURO-TOPTEN.