+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Formularz kontaktowy

Strona główna > Formularz


Chcę otrzymywać informacje o nowych lub interesujących produktach, usługach i promocjach Tontor za pomocą wymienionych poniżej środków komunikacji.
Wyrażona zgoda jest dobrowolna. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez skorzystanie z linku do zarządzania zgodami lub wysyłając nam wiadomość na adres e-mail: magdalena@tontor.com Administratorem Państwa danych osobowych jest Zakład Produkcyjno Usługowy TONTOR.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Zakład Produkcyjno Usługowy TONTOR z siedzibą w Kaliszu, Szczypiornicka 116-120. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Tontor.

Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: magdalena@tontor.com