+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Kontakt

Strona główna > Kontakt

Zakład Produkcyjno Usługowy TONTOR
ul. Szczypiornicka 116-120
62-800 Kalisz, Polska

+48 62 766 00 18
+48 62 768 74 84
tontor@tontor.com

NIP: 618-002-89-01
REGON: 250010766

Dział marketingu:

Magdalena Tontor
+48 603 940 855
marketing@tontor.com

Konta bankowe:

PLN: 06 2030 0045 1110 0000 0117 9420
EURO: PL 81 2030 0045 3110 0000 0005 2780
SWIFT: GOPZPLPW

Biuro sprzedaży

Kalisz - Szczypiornicka

62-800 Kalisz, ul. Szczypiornicka 116-120

+48 695 290 941
+48 62 766 72 81
+48 62 768 74 84
ludwiczak@tontor.com

Ariel Rudowicz

+48 785 057 614
rudowicz@tontor.com

Biuro sprzedaży

Kalisz - Warszawska

62-800 Kalisz, ul. Warszawska 10

Dorota Nowicka

+48 605 783 099
+48 62 757 34 66
+48 62 767 21 83
w.kalisz@tontor.com

Irena Rowicka

+48 691 968 992
+48 62 757 34 66
+48 62 767 21 83
rowicka@tontor.com

Monika Frątczak

+48 695 220 812
+48 62 757 34 66
+48 62 767 21 83
fratczak@tontor.com

Obsługa deweloperów i inwestycji

Tomasz Osman

Tomasz Osman

+48 601 892 149
+48 62 766 00 18
fax +48 62 768 74 84
osman@tontor.com


Dział zagraniczny


Oddziały

Poznań

Krzysztof Porc
Doradca techniczno-handlowy

+48 601 568 643
porc@tontor.com

Region Dolny Śląsk

Salon Sprzedaży w Świdnicy

58-100 Świdnica, ul. Kliczkowska 60

+48 71 329 33 01
wroclaw@tontor.com
wroclaw_tontor

Krzysztof Polewka

+48 695 291 811
polewka@tontor.com

Paweł Wójciak

+48 695 334 250
wojciak@tontor.com


Punkty fabryczne

Oława
BER-POL
55-200 Oława, ul. Chrobrego 20
+48 791 765 080

Wrocław
PHU CERCHEM
50-452 Wrocław, ul. Komuny Paryskiej 55
+48 71 343 94 29
+48 507 182 144

Wałbrzych
PHU EBAL
58-316 Wałbrzych, ul. Forteczna 78
+48 600 090 137

Turek

62-700 Turek, ul. Kolska Szosa 7c

Ewelina Chajduk-Okraska

+48 691 968 993
+48 63 278 85 60
+48 63 278 85 60
turek@tontor.com

Opole

45-123 Opole, ul. Budowlanych 19

Mariusz Osiecki

+48 728 815 454
+48 77 456 77 85
opole@tontor.com
osiecki@tontor.com