+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Informacje ogólne

Strona główna > Stolarka PVC > Informacje ogólne

Wybór okien to inwestycja na lata. Nowoczesne okna muszą spełnić obecnie szczególnie wysokie wymagania. Energooszczędność, ochrona przed hałasem, względy estetyczne, trwałość, niezawodność i łatwość czyszczenia to wymagania stawiane oknom w przyszłości.

Firma TONTOR już dziś produkuje i oferuje okna najnowszej generacji, które łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

MARKA okien TONTOR została doceniona przez klientów ze Szwajcarii, Francji, Niemiec, Holandii, Anglii, Norwegii, Czech i Algierii gdzie co roku eksportujemy 80% naszej produkcji.

Okna TONTOR produkowane są przy wykorzystaniu profili PCV niemieckiego systemu Aluplast - lidera na rynku europejskim w produkcji profili do ciepłych okien w których montowane są okucia niemieckiej firmy Winkhaus i szyby zespolone firmy GLASSOLUTION francuskiego koncernu Saint-Gobain lub firmy Pilkington japońskiego koncernu NSG.

Użycie do produkcji okien elementów od światowych dostawców plus kadra fachowców ze średnim 9-cio letnim okresem zatrudnienia w naszej firmie gwarantuje wyprodukowanie okna o wysokiej jakości i doskonałych właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej, dzięki którym ograniczycie Państwo straty ciepła nawet do 40%.

Zobacz więcej szczegółów...