+48 62 766-00-18
tontor@tontor.com
62-800 Kalisz
Szczypiornicka 116-120
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Targi - 2017

Targi Batimatec, Algieria

W dniach od 23 do 27 kwietnia 2017 roku odbyły się 20-te targi materiałów budowlanych i robót publicznych "Batimatec 2017" w Algierii. Batimatec to z pewnością najbardziej wyczekiwane targi przez wszystkie firmy z branży budowlanej. W tym roku nie zabrakło także firmy Tontor, która wśród 1224 wystawców (w tym 624 wystawców algierskich oraz 600 wystawców z ponad 23 krajów) cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Podczas tegorocznych targów firma Tontor odnotowała o wiele większe niż w poprzednich latach zainteresowanie produktami oraz ścisłą współpracą w zakresie produkcji stolarki otworowej.

Różnorodność oferowanych przez Tontor produktów oraz innowacyjne rozwiązania przyczyniły się do pozyskania kolejnych klientów.


bau 2017

Targi BAU to wiodące na świecie targi z zakresu architektury, materiałów i systemów, które odbyły się w dniach 16.01. - 21.01. 2017r. na terenach targowych Messe München. Ponad 65 000 zwiedzających z biur architektonicznych i projektowych ugruntowało reputację targów jako wiodących dla architektów. W roku 2017 ustanowiony został również nowy rekord pod względem liczby wystawców: swoją ofertę przedstawiło 2120 wystawców z 45 krajów, wśród nich znalazła się także firma TONTOR.

To niezwykle wydarzenie jest jedną z niewielu okazji dla firmy TONTOR, aby nawiązać kontakt z klientami z całego świata oraz zaoferować wysokiej jakości produkty zupełnie nowym odbiorcom. Ponadto jest to idealny moment, aby spotkać się z wiodącymi na rynku europejskim dostawcami elementów stolarki PVC oraz Aluminium, które wykorzystywane są przez firmę TONTOR do produkcji okien, drzwi, rolet, itp.

Stoisko firmy TONTOR cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przedstawiciele firmy udzielali wielu profesjonalnych porad z zakresu stolarki okiennej oraz szczegółowych informacji na temat wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę.

Zadowolenie oraz uśmiech na twarzach stałych jak i przyszłych klientów to dla firmy TONTOR najlepsze wyrazy uznania, bo klient to najważniejsza osoba w firmie.